LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
W BIERUNIU

Grono pedagogiczne

Nauczyciele zatrudnieni w Liceum w roku szkolnym 2017/18

mgr Romuald Kubiciel
(OKE) - historia i społeczeństwo dyrektor szkoły, rjk@neostrada.pl

mgr Katarzyna Antosiewicz (OKE) - j. angielski, wychowawczyni klasy 3eg, ka2ant@o2.pl

mgr Karolina Berger - WF, WDŻ, EDB, wychowawczyni klasy 3c, karolinabe@interia.pl

mgr Bożena Boduch-Gorczyca (OKE) - j. polski, beduch@wp.pl

mgr Beata Brysz (OKE) - chemia, oligofrenopedagog, atalo@op.pl

mgr Sylwia Dzieńkowska - geografia, savbii@gmail.com

mgr Piotr Gorczyca (OKE) - informatyka, OPI, wychowawca klasy 3bdg, lobier(małpa)wp.pl

mgr Irena Iskra - WF, irenaiskra@onet.eu

dr Dagmara Jezierska (OKE) - j. polski, wychowawczyni klasy 2ef, dagamit@wp.pl

ks. mgr Kamil Kiełkowski - religia, k.kielkowski1991@gmail.com

mgr Magdalena Króliczek-Pliszka - biblioteka, maakp@poczta.onet.pl

mgr Monika Margol (OKE) - j. niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, wychowawczyni klasy 2bd, monikamargol@gmail.com

mgr Joanna Motyka (OKE) - j. angielski, motykajoanna100@gmail.com

mgr Anna Mucha (OKE) - geografia, przyroda, logopeda, oligofrenopedagog, a.mucha@interia.eu

mgr Magdalena Padlewska-Berger (OKE) - j. polski, wychowawczyni klasy 3ef, magdalena.berger@gmail.com

mgr Agnieszka Pasierbek-Nieckarz (OKE) - j. angielski, amnieckarz@interia.pl

mgr Elżbieta Penczek (OKE) - j. angielski, wychowawczyni klasy 1efg, penela@o2.pl

mgr Robert Romantowski-Tomosz - WOS, historia, historia i społeczeństwo, oligofrenopedagog, pedagog specjalny w zakresie autyzmu i Zespołu Aspergera, wychowawca klasy 3b, rrtlob@gmail.com

mgr Iwona Rozmus - historia, oligofrenopedagog, pedagog specjalny w zakresie autyzmu i Zespołu Aspergera, iwona.rs@op.pl

mgr Jolanta Saller - pedagog, rewalidacja i terapia pedagogiczna, terapeuta biofeedback, jksaller@wp.pl

Wioleta Siodłok - fizyka, fizyka medyczna, chemia, wychowawczyni klasy 1Bc, wiola_siodlok@o2.pl

ks. mgr Łukasz Skiba - religia, skibalukasz@interia.pl

mgr Aleksandra Skórzewska (OKE) - j. niemiecki, surdopedagog, olaskorzewska@op.pl

mgr Joanna Sołtysik - j. łaciński, joanna.dittrich@gmail.com

mgr Aleksandra Stachoń (OKE) - biologia, oligofrenopedagog, wychowawczyni klasy 2cg, stachon.aleksandra@gmail.com

mgr Hanna Stolorz - j. hiszpański, hana1111@interia.pl

mgr Zbigniew Stobiński - WF, stobi2010@wp.pl

mgr Żaneta Szostek - chemia, przyroda, szostek.zaneta@gmail.com

mgr Jolanta Tarajkowska (OKE) - matematyka, praktyczna matematyka, taraje@wp.pl

mgr Joanna Tlałka (OKE) - j. rosyjski, oligofrenopedagog, pedagog specjalny w zakresie autyzmu i Zespołu Aspergera, joanna22@interia.pl

mgr Barbara Wiśniowska (OKE) - matematyka, bashia@interia.pl

mgr Agnieszka Wyderka-Dyjecińska (OKE) - j. angielski, wiedza o kulturze, wychowawczyni klasy 1bd, aw_d@interia.pl

 

kolor niebieski - absolwenci Liceum

(OKE) - Egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej