Początek wakacji

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęło się mszą świętą w Kościele p.w. Św. Bartłomieja,

a następnie o godz. 9.00 młodzież wypełniła Halę Sportową BOSiR. Na początku pan dyrektor Romuald Kubiciel pogratulował Kamilowi Pustelnikowi najwyższej średniej w szkole - 5,77 i zdobytych w minionym roku laurów w konkursach i olimpiadach ogólnopolskich. Kamil jest tym samym kandydatem do stypendium PRM dla uczniów szczególnie zdolnych. Następnie pan dyrektor wręczył dyplomy i nagrody książkowe wszystkim, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.
Z końcem roku przyszedł czas pożegnać wieloletniego pracownika liceum - pana Zbigniewa Stobińskiego, który uczył wychowania fizycznego oraz mniej doświadczonych, ale nie mniej istotnych nauczycielkę geografii - panią Kornelię Miernik, nauczycielkę języka rosyjskiego - panią Monikę Wrońską oraz księdza Krzysztofa Moczko.
Przemówiła także Alicja Kowalczyk, która z ramienia Samorządu Uczniowskiego podziękowała pedagogom i pracownikom szkoły za ich wytężoną pracę oraz życzyła uczniom zasłużonego odpoczynku i czerpania z czasu wolnego jak najwięcej zadowolenia i inspiracji. Pan dyrektor już tradycyjnie na zakończenie “ogłosił” początek wakacji.