KLASA JĘZYKOWA

Klasa dla pasjonatów literatury, języków obcych i poszukiwaczy przyczyn.

Klasa z rozszerzonym programem:

• języka polskiego,
  • języka angielskiego,
  • filozofii.

Pasjonuje Cię literatura? Pociąga Cię filozofia? Lubisz języki obce? To klasa dla Ciebie!

Język angielski na poziomie rozszerzonym z pewnością będzie mocnym punktem w Twoim CV, gdy będziesz aplikował na studia wyższe.

Na zdjęciu uczniowie w trakcie zajęć z języka hiszpańskiego. Pod tablicą, na której wyświetlane są symbole Hiszpanii - byk, piłka nożna, sombrero, hiszpańska tancerka, stoją uczniowie - jeden przebrany w sombrero i tradycyjny strój hiszpański, drugi gra na gitarze, klaszcząca dziewczyna z różą w ustach i wykonują hiszpańską piosenkę.

Doskonale przygotujesz się tu na każde studia humanistyczne i filologiczne, a rozszerzona filozofia otworzy Ci oczy na piękno nauki w jej klasycznym ujęciu. Po tej klasie będziesz mógł ubiegać się o indeks studiów:

• filologicznych,
  • filozoficznych,
  • teologicznych,
  • socjologicznych,
  • politologicznych,
  • prawoznawczych,
  • pedagogicznych,
  • psychologicznych

i wielu innych.

Na zdjęciu uczniowie pochyleni na podręcznikami języka angielskiego wykonują zadania. W tle klasa

Sprawdź zasady i terminy rekrutacji do LO Bieruń.