Jubileusz 75-lecia Szkoły. Spotkanie absolwentów.

Szanowni Państwo – Drodzy Absolwenci.
 Społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Bieruniu ma zaszczyt zaprosić na Uroczystość Jubileuszu 75-lecia Szkoły.

Kto się zarejestrował?

16 czerwca 2023 roku chcemy wspólnie świętować brylantowy jubileusz Naszej Szkoły i wspominać piękne licealne czasy.

Świętowanie rozpoczniemy o godz. 12:00 uroczystą Msza Świętą w kościele p.w. Św. Bartłomieja Ap. w Bieruniu.
Będę bardzo wdzięczny wszystkim kapłanom wywodzącym się z naszego liceum, jeżeli zechcą dołączyć do sprawowania Mszy Świętej, o co w imieniu Księdza Proboszcza i własnym już gorąco proszę.

O godz. 14:00 odbędzie się uroczysta akademia w hali sportowej BOSiR przy naszej szkole.

Natomiast o godz. 16:00 rozpoczniemy spotkanie absolwentów, które będzie miało charakter pikniku przy liceum, z muzyką zapewnioną przez DJ (naszego absolwenta) i możliwością konsumpcji.

W godzinach od 15:00 do 19:00 zapraszam Państwa, abyście w asyście obecnych uczniów Liceum i nauczycieli, zechcieli zobaczyć szkołę, jak się zmieniła, jak jest wyposażona i jak pracuje dzisiaj. Będzie to niezapomnianą okazją aby powspominać również czasy szkoły średniej.
Oprócz tego przygotowujemy inne atrakcje – ale one niech na razie pozostaną niespodzianką.
Podczas naszego świętowania będzie także możliwość nabycia przygotowywanego jubileuszowego albumu o Liceum, tradycyjnego znaczka szkolnego, zakupu (lub zamówienia) licealnej bluzy, która cieszy się niegasnącym zainteresowaniem.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy jubileusz@lobierun.edu.pl.

Serdecznie pozdrawiam i pozostaje z nadzieją na spotkanie
Romuald Kubiciel – Dyrektor Liceum

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest dyrektor Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu, 43-150 Bieruń, ul. Licealna 17, tel. 32 216 40 60, adres e-mail: dyrektorlob@gmail.com