„Licealne Anioły w Szpitalu”

Niedzielny barbórkowy poranek w Szpitalu Miejskim w Tychach wybrzmiewał kolędami, śmiechem i serdecznymi rozmowami.

Było wesoło, radośnie i gwarno. Momentami także czule i bardzo wzruszająco.
To wszystko za sprawą uczniów klasy 1e i wychowawczyni, Pani Katarzyny Antosiewicz, którzy po czasie pandemii wznowili działalność grupy „Licealne Anioły w Szpitalu”.
Nie tylko słodkości, podarunki i własnoręcznie wykonane kartki świąteczne ale także dobre słowo, życzenia zdrowia i moc energii – oto co Anioły podarowały zarówno małym jak i dużym pacjentom. Usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów, podziękowań i serdeczności dla całej naszej społeczności szkolnej, które oczywiście przekazujemy z wielką dumą.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za ogromne wsparcie i pomoc w zorganizowaniu akcji charytatywnej i oczywiście czekamy na Was niebawem. Dlaczego? Bo liceum w Bieruniu lubi pomagać potrzebującym. Niech to będzie naszą siłą – pomoc drugiemu Człowiekowi.