ŚWIĄTECZNA (SZLACHETNA) PACZKA

Z inicjatywy uczennicy Alicji Kowalczyk z klasy 3NB nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”.

Z ogromnym zaangażowaniem całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców udało się przygotować 46 paczek dla Rodziny potrzebującej pomocy. Spełnione zostały wszystkie marzenia pani Joanny i czwórki dzieci. Począwszy od tych najpotrzebniejszych jak żywność, środki czystości, pościel, obuwie, odzież, aż po wymarzoną hulajnogę, piękne zabawki, gry, książki czy ocieplaną kurtkę. Szczególne podziękowania należą się oprócz Alicji, Aleksandrze Szostkowskiej z kl 3NC, która zorganizowała transport prezentów. W akcję zaangażowali się również Zuzanna Bednorz 3NC, Anna Jarząbek 3NC, Dominika Mastalerz 3NB, Dariia Cheshko 3NC, Filip Michalski 3NC. Koordynatorem była p. prof Aleksandra Stachoń opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu.
Wszystkim , którzy „Lubią ludzi” i wsparli naszą akcję z całego serca dziękujemy!