Wesołego Alleluja

Z inicjatywy uczniów naszego Liceum już po raz drugi powstał film dotyczący obchodów świąt

W grudniu młodzież przygotowała materiał dotyczący Bożego Narodzenia, teraz natomiast uczniowie nie zamierzali przejść obojętnie obok Świąt Wielkanocnych i w minionym tygodniu nasi szkolni koledzy i koleżanki nagrali krótkie filmiki, z których teraz prezentujemy Wam jeden film od całej młodzieży Liceum. Ze względu na długi czas filmu poniżej prezentujemy skróconą wersję, a wszystkie osoby chętne do zobaczenia PEŁNEJ WERSJI filmu zapraszamy gorąco na fanpage “Samorząd Uczniowski LO Bieruń”

Opis filmu:
Po wstępnej animacji następuje odczytanie fragmentu Pisma Świętego z Ewangelii wg św. Jana o Zmartwychwstaniu Chrystusa.
W części artystycznej uczennica naszej szkoły: Sonia Tułaczko zaprezentowała utwór „Nasz Bóg”.
Podsumowaniem filmu są życzenia Samorządu Uczniowskiego, który w imieniu Dyrektora, Grona Pedagogicznego oraz całej społeczności uczniowskiej Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Bieruniu, życzy spokojnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze.