Licealne Anioły z Bierunia znów w akcji

Już tradycyjnie Licealne Anioły zaniosły pomoc dużym i małym pacjentom Szpitala Miejskiego w Tychach.

Można śmiało powiedzieć, że nigdy nie pozostajemy obojętni na potrzeby drugiego Człowieka i corocznie organizujemy akcję charytatywną Licealne Anioły w Szpitalu.

Również w tym, jakże trudnym roku, z inicjatywy nauczycieli, duzi i mali pacjenci wraz z opiekunami oraz personel Szpitala Miejskiego w Tychach otrzymali upominki i słodycze, by choć na chwilę zapomnieć o troskach i trudach dnia codziennego.
W ramach akcji udało się przygotować 110 podarunków ze słodyczami dla pacjentów, 15 paczek ze słodyczami dla personelu szpitala i  48 paczek z przeróżnymi zabawkami dla dzieci. Doposażyliśmy także świetlicę na Oddziale Pediatrycznym, przekazując bloki rysunkowe, kolorowanki, ołówki i kredki.
Niestety ze względu na pandemię nie mogliśmy osobiście przekazać prezentów, złożyć życzeń i wspólnie pokolędować – jak to miało miejsce w latach ubiegłych, ale radość i wzruszenie były równie wielkie, gdy przekazywaliśmy podarunki personelowi. Obdarowanie kogoś kto przebywa w szpitalu  ciepłymi myślami i serdecznością wraz z prezentem to chyba najlepsze co można zrobić. Jeśli ktoś poczuł się dzięki nam szczęśliwszy, to świat stał się piękniejszy.
Zatem kolejna akcja charytatywna Licealne Anioły w Szpitalu za nami - dzięki hojności i zaangażowaniu nauczycieli naszego liceum zrobiliśmy dużo dobrego.
Dziękujemy także Szkolnemu Klubowi Wolontariatu pod opieką Pani Profesor Aleksandry Stachoń za wsparcie tegorocznej akcji.
Za rok znów pomagamy!!!