Podziękowania

Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Bieruniu oraz cała społeczność szkolna pragnie serdecznie podziękować Panu Stefanowi Michnie

Przewodniczącemu  Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Związku Zawodowego Inżynierów i Techników przy NITROERG. S.A. w Bieruniu oraz Pani Elżbiecie Błotnej – za osobiste przekazanie środków do dezynfekcji, które zapewnią tegorocznym maturzystom bezpieczeństwo podczas egzaminów dojrzałości. Cieszy nas, że rodzice naszych absolwentów pomagają nam i nieustająco mają na uwadze dobro naszych uczniów.

Ofiarowana pomoc jest wspaniałym gestem serdeczności w obecnej trudnej sytuacji w walce z pandemią koronawirusa. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie okazane naszej placówce.