Co w nas Gra?

Uczniowie klasy 1 NAE rozpoczęli 5-miesięczny projekt teatralny pt. „Co w nas gra?” Pierwsze zajęcia w pasażu Andromeda w Tychach odbyły się 28. lutego.

Raz w miesiącu w czasie całodniowych warsztatów licealiści pod opieką wychowawcy, p. Dagmary Jezierskiej, będą uczestniczyć w zajęciach z instruktorką teatralną, p. Anną Białoń. Doskonalić będą wówczas integracją klasową, umiejętności interpersonalne, techniki autoprezentacji, a także poznają tajniki pracy aktorskiej oraz teatr „od kuchni”. Uczestnicy projektu będą mieli również okazję spotkać profesjonalnych aktorów, ponieważ w planie jest udział w atrakcyjnych wydarzeniach scenicznych proponowanych przez Teatr Mały w Tychach.
Cykl warsztatowy zakończy się w czerwcu, a jego efektem końcowym mają być etiudy przygotowane i nagrane przez uczniów.