Polak z sercem

Dnia 25 listopada zakończyła się ogólnopolska akcja „Polak z sercem”. Polegała na zbiórce produktów z długim terminem ważności, dla naszych Rodaków znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, zamieszkujących tereny Ukrainy i Białorusi.

Również nasza szkoła dzięki inicjatywie Dominiki Żak z klasy 3C włączyła się do tej akcji. Uczniowie i nauczyciele naszego liceum, zebrali wiele produktów: makaron, herbatę, kawę, kremy do rąk, mydło, ryż i kaszę. Ze sprzedaży ciast zebrano ponad 150 zł. Za tę kwotę kupiono: herbatę, kawę, płatki śniadaniowe, słodycze, konserwy, mydła i żele pod prysznic.
Nasza szkoła zgromadziła łącznie ponad 100 produktów!
Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie, a zwłaszcza osobom, które upiekły ciasta i zajęły się ich sprzedażą!
Zdjęcia: Dominika Żak