Pomoc dla zwierząt

Uczniowie i nauczyciele naszego liceum po raz kolejny pomagają zwierzętom z tyskiego schroniska. W akcji "Kup gofera dla pieseła” ze sprzedaży słodkich wypieków zebrano ponad 300 zł.

Za tę kwotę członkowie klubu wolontariatu zakupili specjalistyczną karmę hypoalergiczną dla psów oraz potrzebne akcesoria dla zwierząt. Równolegle była organizowana zbiórka koców, karmy, misek itp. Produkty zostały dostarczone do schroniska 14 listopada dzięki uprzejmości państwa Antosiewiczów. Dziękujemy za okazane serce wszystkim wrażliwym na los zwierząt!

Organizatorami akcji były dziewczyny ze Szkolnego Klubu Wolontariatu: Natalia Hopkowicz, Marysia Kania, Wiktoria Krzemień, Ola Kupczyk, Natalia Mondry i Ola Targiel.