Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "ALCHEMIK" rozstrzygnięty

Jak co roku uczniowie naszego LO uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK. W tym roku 16 uczniów zmagało się z pytaniami konkursowymi ,w tym aż 9 to uczniowie klasy pierwszej.

Najwyższy wynik w szkole uzyskała Wiktoria Filipek. Tuż za nią z różnicą jednego punktu uplasowała się Wiktoria Piętakiewicz. Trzecie miejsce w naszej szkole zajęli Jessica Ponichtera, Paulina Smolorz oraz Maciej Chromy. Wymienieni uczniowie otrzymali dyplom wyróżnienia. Pozostali otrzymali dyplomy uznania. Na uwagę zasługują również Karol Danielczyk oraz Sonia Krzykawska, którzy pomimo iż są dopiero w klasie pierwszej uzyskali wynik zaledwie o dwa punkty niższy od trzeciego miejsca. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.