Święto Szkoły - 2011

31 października 2011 obchodziliśmy święto naszej szkoły. Celebrowanie tego dnia rozpoczęliśmy o godzinie 8:00 mszą w kościele pod wezwaniem Świętego Bartłomieja. Po mszy uczniowie, Grono Pedagogiczne oraz zaproszeni goście zajęli miejsca w hali naszej szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu i innych uroczystych formalnościach, Dyrektor szkoły Romuald KUbiciel powitał zaproszonych gości.

Kolejno miało miejsce: uroczyste przekazanie sztandaru, ślubowanie klas pierwszych i przemówienie zaproszonych gości, w tym: Pana starosty Henryka Barcika i przedstawicieli stowarzyszenia Młodzi Aktywni. Przedstawiono nowy samorząd, po czym Profesor Szymon Nyga wygłosił wykład o Robercie Oszku. Po wyprowadzeniu sztandaru klasy rozeszły się do przydzielonych sal. Na uroczystościach się nie skończyło, ponieważ później wystartował  festiwal nauki, który został przygotowany w ramach projektu „Partnerzy w nauce”. Rozeszliśmy się do domów i  z zapakowanymi po brzegi plecakami niecierpliwie czekaliśmy na następny dzień szkoły.