Święta Szkoły

Wyjątkowe Święto Szkoły

Tegoroczne święto szkoły przybrało niespotykaną dotąd formę. Społeczność naszego Liceum we współpracy z władzami Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego podjęła inicjatywę, której celem była popularyzacja wiedzy na temat zbrodni katyńskiej.

Święto Szkoły

Uroczyste, jak co roku świętowanie rozpoczęło się o godz. 17 00 uroczystą akademią. Wraz z zaproszonymi gośćmi społeczność szkolna czciła pamięć swojego patrona - Powstańców Śląskich oraz 65- lecie istnienia szkoły.

Święto Szkoły

31 października 2011 obchodziliśmy święto naszej szkoły. Celebrowanie tego dnia rozpoczęliśmy o godzinie 8:00 mszą w kościele pod wezwaniem Świętego Bartłomieja. Po mszy uczniowie, Grono Pedagogiczne oraz zaproszeni goście zajęli miejsca w hali naszej szkoły. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu i innych uroczystych formalnościach, Dyrektor szkoły Romuald KUbiciel powitał zaproszonych gości.

Święto Szkoły

Uroczystości Święta Szkoły 2010 roku w naszym Liceum odbyły się zgodnie z tradycją w przededniu Święta Niepodległości. Zainaugurowano je Mszą świętą w kościele świętego Bartłomieja, skąd  udano się pod pomnik Powstańców Śląskich na rynku bieruńskim. Tam miała miejsce  ceremonia ślubowania klas pierwszych, oraz wręczenia znaczków z logo szkoły. Następnie pod pomnikiem złożono symboliczną wiązankę  kwiatów i zapalono znicz.