Nasza mistrzyni Sonia Głomb

Wakacje to nie tylko wypoczynek, ale również czas na kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły.
Uczennica klasy trzeciej, Sonia Głomb zajęła ósme miejsce w rywalizacji kobiet na 10 km na 70. Mistrzostwach Polski Juniorów U20, które odbywały się w Suwałkach. Sonia poprawiła w tym starcie swój czas o 30 sekund!

Tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro Sonia była na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, gdzie trenowała razem z reprezentantami Polski w lekkiej atletyce i nie tylko!
Zakończenie wakacji również upłynęło pod znakiem aktywności fizycznej. Chodziarka uplasowała się na 6 pozycji na 51. Międzynarodowym Festiwale Chodu Sportowego w Gdańsku. Warto nadmienić, że Sonia walczyła w kategorii open, więc razem z seniorkami.