#KULIK2021

Nazywam się Bartosz Kulik, pochodzę z Chełmu Śląskiego, mam 18 lat i jestem uczniem klasy 2A AKADEMICKIEJ o profilu Mat-Fiz-Inf.

Kandyduję na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Naszego Liceum.

Jeżeli oczekujesz, że pomimo pandemii nie będę w stanie zrealizować swojego programu – to nie martw się – zrealizujemy go na tyle ile jesteśmy w stanie zrobić w formie zdalnej – a w przypadku powrotu do szkoły zrealizujemy nasze postulaty w formie stacjonarnej.

Dlaczego akurat ja? Przecież kandydatów jest więcej?
Od kilku lat podejmuję działalności na rzecz szkoły, wcześniej realizowałem je będąc przewodniczącym szkoły w Chełmskim Gimnazjum. Gdy obieram jakiś cel, to zawsze trzymam się kierunku moich działań i nigdy nie odpuszczam.

Czego możesz się spodziewać, jeżeli akurat ja zostanę przewodniczącym?

• Realizacja dni tematycznych jak np. Międzynarodowy dzień Pizzy
  • Warsztaty kulinarne (nawet w formie online)
  • Szkolne Mistrzostwa Gier Komputerowych
  • Szkolne Lip Duby oraz Teledyski

To tylko kilka ścieżek, które obraliśmy w naszych działaniach. Przede wszystkim będę otwarty na TWOJE propozycje i postulaty.

PAMIĘTAJ – TWORZYMY TĘ SZKOŁĘ RAZEM!
Widzimy się już 5 lutego!

#KULIK2021 #KULIK2021 #KULIK2021 #KULIK2021 #KULIK2021 #KULIK2021 #KULIK2021

Bartosz Kulik – kandydat na przewodniczącego w serwisie Facebook