Dzień Doradztwa Edukacyjnego

Kolorowe dymy i mini eksplozje w pracowni chemicznej, zjawiska falowe i obwody elektryczne w sali fizyki – to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla ponad tysiąca gimnazjalistów i uczniów klas ósmych, którzy 15 stycznia odwiedzili naszą szkołę.

Prezentacje w pracowniach językowych, style architektoniczne, kości i tkanki miękkie na biologii, orgiami i rozgrywki szachowe u matematyków, programowane roboty dla informatyków, projekcje filmowe 3D i pamiątkowe pierścionki wydrukowane dla naszych dziewczyn - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wielu z tych młodych ludzi pojawi się u nas 2 września 2019 roku i zostanie już na dłużej.
Dziękujemy zarówno gościom jak i wszystkim, którzy przygotowali to wspaniałe wydarzenie.

Film Patryka Wilka

Zdjęcia: Zuzanna Sztangret