Licealne Anioły znów w akcji

9 grudnia przedstawiciele klasy 1C wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Antosiewicz wybrali się do Szpitala Miejskiego w Tychach ze świąteczną wizytą.

Wszyscy przebrani byli za piękne anioły, pojawili się również Mikołajowie, a nawet ich pomocnik- elf. Uczniowie naszego liceum obdarowali wszystkich pacjentów - dużych i małych, oraz pracowników szpitala podarunkami, które na niejednej twarzy wywołały uśmiech, czy nawet łzy
wzruszenia. Najmłodsi pacjenci - wszyscy niezwykle dzielni i grzeczni, na widok najprawdziwszego świętego Mikołaja (a nawet dwóch!) byli bardzo podekscytowani i uszczęśliwieni.

Nasi licealiści z każdym pacjentem zamienili słowo. Pochylili się nad każdym chorym. Życzyli wesołych świąt, miłości, a przede wszystkim zdrowia. Nie obyło się bez czułości i licznych wzruszeń. To był piękny i magiczny czas dla wszystkich.

Dziękujemy bardzo serdecznie całej społeczności szkolnej zaangażowanej w akcję, wszystkim darczyńcom oraz osobom, które przygotowały i wsparły nasz licealny kiermasz słodkości. Dziękujemy Pani Aleksandrze Stachoń za ogromne wsparcie i Madzi Chodur z 3B za piękne kartki świąteczne i życzenia, którymi zachwycali się wszyscy pacjenci.

Pomoc Was wszystkich była bezcenna i nieoceniona.  To dzięki Wam wszystkim udało nam się przywołać uśmiechy na twarzach wielu pacjentów i ich uszczęśliwić. Dziękujemy :)