Śniadanie Mistrzów

Już po raz czwarty w poniedziałkowy poranek 11 czerwca br. uczniowie klasy 1Bc i przedstawiciele klasy 2Abd mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości jaką z pewnością jest Śniadanie Mistrzów.

Spotkanie to jest zwieńczeniem całorocznej współpracy z Kliniką Galen. Rok rocznie swoją obecnością zaszczyca nas dr hab. Krzysztof Ficek prof. nadzw. Towarzyszyły mu Pani Jolanta Rajca kierownik działu Innowacji Rozwoju i Nauki w klinice Galen oraz Pani Agnieszka Świątkiewicz. Przy herbacie, pachnących kanapkach i domowych wypiekach, przypomniano najciekawsze zajęcia i podzielono się wrażeniami. Na szczególne wyróżnienie zasługują Roksana Baron oraz Michał Jarek, którzy w tym roku najlepiej wypadli w testach rozwiązywanych każdorazowo po odbytych zajęciach. W nagrodę uczniowie Ci uczestniczyli w charakterze obserwatora na sali operacyjnej. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział w zajęciach z ortopedii oraz rehabilitacji. Spotkanie było niepowtarzalną okazją do złożenia przez uczniów podziękowań za możliwość uczestniczenia w tej niecodziennej formie zajęć. Zwieńczeniem spotkania było zaprezentowanie przez uczniów przygotowanej prezentacji dotyczącej ich sukcesów sportowych na poziomie światowym w badmintonie.

W mediach.