Dary dla Domu Dziecka

Od połowy grudnia uczniowie naszej szkoły zbierali artykuły spożywcze, szkolne i higieniczne, na potrzeby Domu Dziecka im. Ojca Pio w Mysłowicach. Osobami koordynującymi akcję były Magdalena Chodur i Wiktoria Piętakiewicz ze Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Dzięki licznym akcjom sprzedaży ciasta oraz pomocy ze strony Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, z której dochód został przeznaczony na dodatkowe, niezbędne artykuły. W poniedziałek, 22 stycznia, uczniowie naszego liceum wraz z nauczycielami Hanną Stolorz i Aleksandrą Stachoń, zawieźli przygotowane paczki.
Podziękowań ze strony opiekunek i podopiecznych z Domu Dziecka nie było końca. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w akcję pragniemy podziękować z całego serca, gdyż Wasza pomoc była nieoceniona! To właśnie dzięki Wam udało się zakupić tak wiele rzeczy, które w znacznym stopniu pomogą młodym podopiecznym Domu Dziecka!

Zdjęcia: Magdalena Chodur