Licealne Anioły w szpitalu

10 grudnia grupa młodzieży z klasy 1C pod opieką wychowawcy Pani Elżbiety Penczek i Pani Katarzyny Antosiewicz, jak co roku, odwiedziła dużych i małych pacjentów Szpitala Miejskiego w Tychach w ramach akcji „Licealne Anioły w szpitalu”.

Uczniowie wraz z opiekunkami zanieśli mnóstwo pluszaków, gier planszowych, kredek, kolorowanek słodyczy i kartek bożonarodzeniowych podarowanych przez uczniów i nauczycieli naszego Liceum. Dzięki środkom pozyskanym z akcji sprzedawania ciast zorganizowanej przez Panią Aleksandrę Stachoń – DZIĘKUJEMY, uczniowie  podarowali wszystkim pacjentom drobne upominki i słodycze, a resztę zebranych i zakupionych zabawek przekazali do świetlicy szpitalnej.  Wspólne kolędowanie, życzenia, ogromna radość i wzruszenie wszystkich pacjentów oraz personelu szpitala a także ciepłe słowa i podziękowania  skierowane pod adresem naszego liceum były dla nas wielką dumą. Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim zaangażowanym w naszą akcję uczniom, rodzicom i nauczycielom. Do usłyszenia za rok:)